Logo Pracuj.pl

Radca prawny / adwokat

Platinium Wellness Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Platinium Wellness Sp. z o.o.

Juliusza Lea 116

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i doradztwo prawne oraz obsługa prawna procesów inwestycyjnych (etapy: projektowania, uzyskiwania wymaganych decyzji i uzgodnień oraz realizacji robót budowlanych),
  • Wykonywanie badań stanów prawnych nieruchomości,
  • Udział w negocjacjach, przygotowaniu i opiniowaniu transakcji dotyczących nabywania lub zbywania nieruchomości,
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w ramach procesów inwestycyjnych, dotyczących w szczególności uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie itp.,
  • Przygotowywanie dokumentów w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych, oraz umów, porozumień, i bieżącej korespondencji z kontrahentami (wykonawcami, dostawcami)i innych dokumentów prawnych na zlecenie,
  • Udział w negocjacjach, przygotowaniu i opiniowaniu umów dotyczących realizacji robót budowlanych i prac projektowych, monitorowanie procesu realizacji umów (bieżące kontakty z wykonawcami).

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata lub aplikanta,
  • Bardzo dobra znajomość szeroko rozumianego prawa nieruchomości, przepisów regulujących gospodarkę nieruchomości, prawa budowlanego, przepisów w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych dotyczących uzyskania warunków zabudowy, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie, itp.
  • Doświadczenie w negocjacji, przygotowywaniu i opiniowaniu transakcji dotyczących nabywania lub zbywania nieruchomości, wykonywania badań stanów prawnych nieruchomości,
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych we wskazanym powyżej zakresie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej firm deweloperskich lub biur projektowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Udział w szkoleniach.

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sieci fitness klubów. Mamy kilkanaście lat bogatego doświadczenia, dwadzieścia jeden placówek w kraju, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i mnóstwo zadowolonych klientów. Centrala firmy mieści się w Krakowie, w biurowcu przy ulicy Lea 116.

Radca prawny / adwokat, Juliusza Lea 116, Kraków