Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny - Adwokat

KASPRZYK & WOJDAN sp.j.

Na Zjeździe 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca i kompleksowa obsługa prawna klientów Kancelarii,

  • samodzielne prowadzenie spraw sądowych, w tym reprezentacja przed sądami oraz  sporządzanie pism procesowych,

  • sporządzanie pism w postępowaniu administracyjnym,

  • opiniowanie i przygotowywanie umów oraz dokumentów korporacyjnych,

Nasze wymagania

  • Wymagania i niezbędne kwalifikacje:

  • radca prawny lub adwokat,

  • gruntowna i praktyczna wiedza z zakresu prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa gospodarczego i handlowego,

  • doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, prowadzeniu postępowań sądowych oraz przygotowywaniu pism procesowych,

  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie,

  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań, umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • znajomość języka angielskiego,

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze czasu pracy.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze,

  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w Kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i obsłudze prawnej przedsiębiorców,

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze.

O nas

Kasprzyk & Wojdan Spółka Jawna to kancelaria świadcząca kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, którą tworzy zespół prawników o wieloletnim doświadczeniu.