Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny - adwokat

AVENTUM KANCELARIA PRAWNA RADCÓW PRAWNYCH MALIK, POKOJ SP.P.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Od Kandydatów będziemy wymagać:

1) kompleksowej, samodzielnej obsługi Klientów Kancelarii, w tym pełnienia dyżurów w siedzibach Klientów Kancelarii na terenie województw: śląskiego, opolskiego, wielkopolskiego lub małopolskiego;

2) przygotowywania, opiniowania oraz negocjowania umów;

3) sporządzania opinii prawnych;

4) prowadzenia spraw sądowych oraz przed organami administracji;

5) reprezentowania Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i administracyjnych;

6) dbałości o najwyższą jakość usług świadczonych na rzecz Klientów Kancelarii.

Nasze wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

1) uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawego lub adwokata (zapraszamy również osoby, które podchodziły do egzaminów zawodowych w 2022 r.);

2) bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego, gospodarczego, pracy oraz zamówień publicznych;

3) dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

4) umiejętności zarządzania czasem i właściwej priorytetyzacji zadań;

5) umiejętności pracy pod presją czasu;

6) samodzielności;

7) dyspozycyjności.

Dodatkowym atutem będzie co najmniej dwuletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotu leczniczego.

Inne wymagania:

1) znajomość pakietu MS Office;

2) prawo jazdy kat. B oraz samochód.

To oferujemy

Oferujemy:

1) współpracę b2b (faktura VAT);

2) elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy częściowo zdalnej;

3) uzgodnione wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania;

4) możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w zakresie bieżącej obsługi jednostek z sektora prywatnego oraz publicznego;

5) miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

AVENTUM Kancelaria Prawna Radców Prawnych Malik, Pokoj sp.p. zajmuje się prowadzeniem spraw klientów indywidualnych,  korporacyjnych oraz podmiotów zaliczanych do sektora finansów publicznych z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego oraz M. St. Warszawy.

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz swoich klientów, m.in. poprzez przygotowywanie pism przedprocesowych i procesowych, sporządzanie umów i opinii prawnych, analizy SWZ oraz nadzorowanie procedur przetargowych, prowadzenie windykacji należności, uzyskiwanie odszkodowań, a także reprezentowanie Klientów przed sądami i urzędami.

www.aventum-kancelaria.pl