Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny / Adwokat

GJW GRAMZA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA PARTNERSKAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo prawne na rzecz klientów kancelarii, sporządzanie opinii prawnych, informacji prawnych, rekomendacji,

  • tworzenie i opiniowanie projektów dokumentów, uchwał, umów, pism procesowych,

  • tworzenie, opiniowanie, negocjowanie umów, dokumentacji transakcyjnych

  • przygotowywanie projektów korespondencji z urzędami i organami administracji,

  • zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi,

  • udział w spotkaniach z klientami, udział w negocjacjach.

Nasze wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe,

  • doświadczenie (lub silna motywacja do rozwoju) w obszarach: prawo zamówień publicznych lub procesy transakcyjne lub fundusze UE,

  • posiadanie ugruntowanej wiedzy prawniczej pozwalającej na samodzielne prowadzenie spraw oraz samodzielną lub zespołową pracę z klientem,

  • doświadczenie w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów,

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami kancelarii,

  • swoboda i precyzja w formułowaniu wypowiedzi pisemnych,

  • samodzielność i efektywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu: prawa pracy, prawa konkurencji, procesów inwestycyjnych,

  • doświadczenie w opracowywaniu oraz wdrażaniu regulacji wewnętrznych definiujących procesy zakupowe,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej.

To oferujemy

  • pracę przy dużych projektach realizowanych przez średnie i duże przedsiębiorstwa,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość realizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji świadczącej usługi dla biznesu,

  • wsparcie kancelarii w zakresie budowy marki personalnej, możliwość publikowania artykułów,

  • otwartość na pomysły i inicjatywy, bieżące wsparcie przy realizacji zadań i dobrą atmosferę pracy.

GJW GRAMZA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA PARTNERSKA

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców działających w regulowanych sektorach gospodarki. Pracujemy dla średnich i dużych przedsiębiorstw działających w różnych branżach, obsługujemy transakcje oraz wspieramy procesy inwestycyjne. Skupiamy grono doświadczonych prawników, cechujących się elastycznym i praktycznym podejściem do rozwiązywanych problemów. Z naszymi współpracownikami budujemy trwałe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu oraz wspólnym poszukiwaniu szans rozwojowych.

Przewiń do profilu firmy