Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny - Adwokat

Wawrzynowicz i Wspólnicy spółka komandytowaO firmie

  • Paderewskiego 7
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wawrzynowicz i Wspólnicy spółka komandytowa

Paderewskiego 7

Poznań

Kancelaria Wawrzynowicz & Wspólnicy jest jedną z wiodących polskich kancelarii zajmujących się doradztwem  na rzecz przedsiębiorców działających w regulowanych sektorach gospodarki.

Zespół kilkunastu prawników, dysponujących wieloletnim doświadczeniem branżowym zapewnia wysokospecjalistyczną obsługę w zakresie spraw regulacyjnych w gazownictwie i energetyce, prawa zamówień publicznych oraz infrastrukturalnych procesów inwestycyjnych. Istotnym przedmiotem działalności Kancelarii jest także prawo ochrony konkurencji.

Klientami Kancelarii są polskie i międzynarodowe koncerny działające na rynku energetycznym, gazowym i telekomunikacyjnym. Zespół prawników tworzący kancelarię Wawrzynowicz & Wspólnicy jest od wielu lat zaangażowany w świadczenie pomocy prawnej na rzecz największych polskich grup energetycznych w Polsce.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko samodzielnego prawnika specjalisty. Kandydat będzie pracował w zespole doświadczonych prawników, zaangażowanych w doradztwo regulacyjne i prawne na rzecz największych koncernów energetycznych w Polsce.

Do zakresu obowiązków będzie należało przygotowywanie projektów opinii i analiz prawnych oraz pism procesowych w postępowaniach administracyjnych i sądowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i gotowości do rozwoju zawodowego w dziedzinach, w których specjalizuje się Kancelaria
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej lub jako prawnik wewnętrzny
  • posiadania tytułu radcy prawnego/adwokata (lub odbywania aplikacji radcowskiej - mile widziane)
  • samodzielności w działaniu
  • sumienności, dokładności i rzetelności w pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia związanego z pracą przy wymagających projektach regulacyjnych
  • elastyczny czas pracy
  • współpracę z doświadczonymi ekspertami branżowymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne