Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny / Adwokat / Prawnik – Rzeszów

Womak Holding SA. M.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analizę i ocenę ryzyk prawnych związanych z zawieranymi i realizowanymi przez firmę umowami

  • opracowywanie i weryfikację umów realizowanych przez firmę, a także aneksów i porozumień

  • udział w negocjacjach i rozmowach handlowych z kontrahentami

  • współpracę z zarządem firmy w zakresie korespondencji z kontrahentami

  • kompleksowe wsparcie prawne w zakresie realizacji kontraktów

  • bieżące monitorowanie zmian w zakresie m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, budowlanego

  • udzielanie porad i konsultacji prawnych

  • wydawanie opinii prawnych w sprawach mających związek z prowadzoną przez firmę działalnością

  • opracowywanie i opiniowanie projektów decyzji, zarządzeń, pism, regulaminów, procedur i innych aktów wewnętrznych

  • zastępstwo procesowe, zastępstwo przed organami administracji publicznej, organami podatkowymi i egzekucyjnymi oraz urzędami (dodatkowy atut)

  • współudział w projektach inwestycyjnych – współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz relacjami z najemcami,

  • Znajomość kwestii technicznych związanych z zarządzaniem nieruchomościami,

  • Praktyczną znajomość tematyki zarządzania nieruchomościami,

  • Umiejętność budowania i zarządzania relacjami z najemcami,

  • Komunikatywności oraz doskonała organizacja pracy własnej,

  • Pewność siebie i wysokie zaangażowanie w pracę,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z prawem budowlanym, prawem cywilnym i prawem nieruchomości

  • podejmowanie samodzielnych decyzji

  • kreatywność, umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, także pod presją czasu

  • dotrzymywanie terminów, dobra organizacja swojej pracy

  • łatwe nawiązywanie kontaktów, komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach

  • perspektywę udziału w różnorodnych szkoleniach i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych

  • przyjazną atmosferę pracy - opartą na przejrzystych zasadach

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Womak Holding SA. M.

Jesteśmy grupą kapitałową istniejącą na polskim rynku już od ponad 17 lat. Jesteśmy właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych w całej Polsce, m.in. w Rzeszowie, Olsztynie

i Poznaniu, jednak wiodącym obszarem naszej działalności pozostaje Wrocław. Zespół młodych pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzymy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy