Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Radca prawny - Adwokat - Prawnik

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawno-Podatkowa Lei Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

    Spółka doradztwa podatkowego - kancelaria doradców podatkowych i radców prawnych

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywać zadania związane z:

    • kompleksową obsługą klientów Kancelarii w zakresie związanym z bezpieczeństwem majątku
    • oraz w zakresie sukcesji biznesu.

    Wymagania:

    • status radcy prawnego/adwokata
    • warunek konieczny - co najmniej 10 letnie doświadczenie w zakresie wdrażania projektów sukcesyjnych lub projektów zabezpieczających majątek klientów.

    Oferujemy:

    • bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne (wysoki udział w zysku),
    • partnerskie relacje (współpraca jako niezależny podmiot),
    • dostęp do klientów biznesowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii Prawno-Podatkowej Lei sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Jana III Sobieskiego 11/18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.