Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat (prawo budowlane)

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętego Leonarda 7

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • obsługa korporacyjna spółki i spółek zależnych,

  • wsparcie merytoryczne wszystkich działów spółki w realizowanych przez nie postępowaniach administracyjnych,

  • bieżące doradztwo prawne, w tym udzielanie wyjaśnień w zakresie wykładni i stosowania przepisów prawa.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień Radcy Prawnego lub Adwokata,

  • umiejętność sporządzania pism procesowych, opinii prawnych, opracowywania i opiniowania zagadnień z zakresu prawa budowlanego, handlowego i administracyjnego w ramach obsługi procesów inwestycyjnych,

  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie w zakresie realizowanych obowiązków,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w ramach obsługi prawnej podmiotów rynku energetycznego.

To oferujemy

  • pracę u lidera rynku branży fotowoltaicznej w przyjaznym, pomocnym i prężnie działającym zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i stałe podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy