Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat (Prawo Zamówień Publicznych)

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Spółka komandytowa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;

  • samodzielne prowadzenie spraw klientów Kancelarii z zakresu zamówień publicznych, projektów infrastrukturalnych oraz przy doradztwie związanym z procesem budowlanym;

  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych klientów.

Nasze wymagania

  • 4 – 6 letnie doświadczenie zawodowego w kancelarii prawnej w doradztwie z zakresu zamówień publicznych, budownictwa oraz projektów infrastrukturalnych;

  • doświadczenie w reprezentacji klienta przed sądem i Krajową Izbą Odwoławczą;

  • wiedza specjalistyczna w obrębie regulacji dotyczących prawa zamówień publicznych oraz infrastruktury;

  • dobra znajomość prawa gospodarczego;

  • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

  • wysoka kultury osobistej;

  • odpowiedzialność i rzetelność wykonywania powierzonych zadań;

  • zdolność do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;

  • zaangażowanie oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy w dobrze zlokalizowanym biurowcu w Warszawie;

  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla krajowych i międzynarodowych podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu;

  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.