Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca prawny - Adwokat

NDIO firmie

NDI

Powstańców Warszawy 19

Sopot

Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.

Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.

NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Radca prawny/AdwokatNumer ref.: PR/RP/1120

Zakres zadań:

  • Obsługa prawna w zakresie prawa zamówień publicznych – na każdym etapie postępowania, w tym doradztwo prawne na etapie przygotowywania oferty, a także reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą
  • Sporządzanie umów (budowalnych, podwykonawczych, dostaw, handlowych, finansowych itp.) i weryfikacja otrzymywanych propozycji umów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz zabezpieczenia interesów Grupy NDI, jak również wskazywanie potencjalnych ryzyk i sposobów ich eliminacji lub ograniczenia
  • Udział w negocjacjach umów z podmiotami zewnętrznymi
  • Bieżąca obsługa prawna, opiniowanie i tworzenie pism, tworzenie opinii prawnych oraz umów
  • Prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych
  • Reprezentowanie firmy przed sądami powszechnymi i polubownymi
  • Ustalanie strategii działania dla przyjętych spraw

Profil kandydata:

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych (w tym w ostatnich dwóch latach), w szczególności związane z przygotowywaniem ofert i reprezentacją przed Krajową Izbą Odwoławczą – warunek konieczny
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy jako radca prawny/adwokat, zwłaszcza w pracy jako in-house lawyer
  • Doświadczenie w samodzielnym (tj. jako radca prawny lub adwokat) prowadzeniu sporów sądowych w sprawach gospodarczych, przede wszystkim budowlanych; doświadczenie w arbitrażu będzie dodatkowych atutem
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie budowlanego procesu inwestycyjnego, prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego, w tym z zakresu prawa handlowego, mile widziana jest również praktyczna znajomość prawa podatkowego i autorskiego
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, umiejętność pracy pod presja czasu
  • Wpisana/ny na listę adwokatów bądź radców prawnych i posiada pełne uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, umożliwiającej swobodną pracę z tekstami prawnymi
  • Dostępna/ny w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu całego miesiąca
  • Osoba samodzielna, terminowa, rzetelna, odpowiedzialna za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję, wykazuje inicjatywę, kreatywność i umiejętności sprawnego i szybkiego rozwiązywania problemów

Oferta:

  • umowa o B2B
  • Akademia NDI (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)
  • karta
    multisport
  • opieka
    medyczna
  • ubezpieczenie
    grupowe
  • fundusz
    socjalny
  • imprezy
    integracyjne
  • elastyczny
    czas pracy
  • mikołajki
    dla dzieci
  • wysokie standardy BHP (Jesteśmy członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa
    w Budownictwie)
  • wspieramy kulturę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne