Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny/Adwokat

NDIO firmie

NDI

Powstańców Warszawy 19

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przygotowywanej na potrzeby ubiegania się o zamówienia publiczne, sporządzanie odwołań i przystąpień, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą;

  • Sporządzanie umów dla każdego pionu i weryfikacja otrzymywanych propozycji umów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz zabezpieczenia interesów Grupy NDI, jak również wskazywanie potencjalnych ryzyk i sposobów ich eliminacji lub ograniczenia;

  • Bieżąca obsługa prawna, opiniowanie i tworzenie pism, tworzenie opinii prawnych oraz umów;

  • Udział w negocjacjach umów z podmiotami zewnętrznymi;

  • Prowadzenie spraw sądowych i egzekucyjnych;

  • Reprezentowanie przed sądami powszechnymi i polubownymi;

  • Ustalanie strategii działania dla przyjętych spraw.

Nasze wymagania

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy jako radca prawny/adwokat, zwłaszcza w pracy jako in-house lawyer;

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych (w tym w ostatnich dwóch latach), w szczególności związane z przygotowywaniem ofert i reprezentacją przed KIO;

  • Doświadczenie w samodzielnym (tj. jako radca prawny lub adwokat) prowadzeniu sporów sądowych w sprawach gospodarczych, przede wszystkim budowlanych; doświadczenie w arbitrażu będzie dodatkowych atutem;

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie budowlanego procesu inwestycyjnego, prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego, w tym z zakresu prawa handlowego, mile widziana jest również praktyczna znajomość prawa podatkowego i autorskiego;

  • Samodzielność, terminowość, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję, wykazywanie inicjatywy, kreatywność i umiejętność sprawnego i szybkiego rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wpisanie na listę adwokatów, bądź radców prawnych i posiadanie pełnych uprawnieć do samodzielnego wykonywania zawodu;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, umożliwiającej swobodną pracę z tekstami prawnymi;

  • Dostępność w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu całego miesiąca.

To oferujemy

  • Umowa B2B

  • Akademia NDI (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)

  • Karta multisport

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Fundusz socjalny

  • Mikołajki dla dzieci

  • Wysokie standardy BHP (Jesteśmy członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)

  • Wspieramy kulturę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Grupa NDI zainteresowana jest tylko współpracą na wyłączność; nie jesteśmy zainteresowani zewnętrzną obsługą prawną, współpracą zdalną, w niepełnym wymiarze czasu pracy ani współpracą z aplikantami.