Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny/Adwokat

NDIO firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów dla każdego pionu i weryfikacja otrzymywanych propozycji umów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz zabezpieczenia interesów Grupy NDI, jak również wskazywanie potencjalnych ryzyk i sposobów ich eliminacji lub ograniczenia;

  • Bieżąca obsługa prawna, opiniowanie i tworzenie pism, tworzenie opinii prawnych;

  • Obsługa prawna realizowanych projektów, wsparcie w procesie roszczeniowym w stosunku do zamawiających;

  • Opracowywanie i realizowanie długofalowych strategii procesowych dla potencjalnych lub rzeczywistych sporów sądowych i arbitrażowych;

  • Reprezentacja przed sądami powszechnymi i polubownymi;

  • Udział w negocjacjach umów z podmiotami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która:

  • posiada co najmniej pięcioletnie (wymóg konieczny) doświadczenie w pracy jako radca prawny/adwokat, zwłaszcza w pracy jako in-house lawyer;

  • posiada doświadczenie w samodzielnym (tj. jako radca prawny lub adwokat) prowadzeniu sporów sądowych w sprawach gospodarczych, przede wszystkim budowlanych; doświadczenie w arbitrażu będzie dodatkowych atutem;

  • posiada doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji

  • cechuje się praktycznym doświadczeniem w zakresie budowlanego procesu inwestycyjnego, prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego, a także w zakresie relacji z zamawiającymi publicznymi i prywatnymi;

  • jest bardzo samodzielna, terminowa, rzetelna, odpowiedzialna za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję, wykazuje inicjatywę, kreatywność i umiejętności sprawnego i szybkiego rozwiązywania problemów;

  • posiada umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;

  • charakteryzuje się umiejętnością pracy pod presją czasu;

  • jest wpisana na listę adwokatów bądź radców prawnych i posiada pełne uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu;

  • posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, umożliwiającej swobodną pracę z tekstami prawnymi;

  • będzie dostępna w pełnym wymiarze czasu pracy w ciągu całego miesiąca.

  • Grupa NDI zainteresowana jest tylko współpracą na wyłączność; nie jesteśmy zainteresowani zewnętrzną obsługą prawną, współpracą zdalną, w niepełnym wymiarze czasu pracy ani współpracą z aplikantami.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa B2B

  • Dbamy o rozwój pracowników w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia

  • Zapewniamy wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)

  • Realizujemy ciekawe, stanowiące wyzwania inwestycje takie jak: Centrum Kompetencji STOS dla Politechniki Gdańskiej, Przekop Przez Mierzeję Wiślaną, Prestovia House Warszawa, Apartamenty Chlebova w centrum Gdańska, Poprawa dostępu do portu w rejonie Kanału Dębickiego w Szczecinie , a także Szpitale, Baseny i wiele innych

  • Uczestniczymy w przedsięwzięciach naukowych z dziedziny gospodarki i ekonomii. Jesteśmy jednym ze współorganizatorów Europejskiego Kongresu Finansowego

  • Jesteśmy partnerem społeczno-edukacyjnego programu Builder 4 Young Engineers

  • Wspieramy aktywności sportowe: prowadzimy grupę biegową pracowników i nagradzamy uczestników, a także wspieramy młodzieżowe drużyny sportowe, m.in. dzięki współpracy z Pomorskim Okręgowym Związkiem Koszykówki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Karta Multisport

NDI

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy