Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat

MAZURKIEWICZ CIESZYŃSKI MAZURO I WSPÓLNICY ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI sp.k.

Sebastiana Klonowica 30

Szczecin

Kancelaria Mazurkiewicz Cieszyński Mazuro i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni sp. k, od ponad dziesięciu lat doradza w procesie inwestycyjnym oraz w zakresie zamówień publicznych: zamawiającym, podmiotom kontrolującym prawidłowość udzielania zamówień, w tym nakładającym korekty finansowe, jak i wykonawcom. Specjalizujemy się w zamówieniach z branży budowlanej usługowej, medycznej oraz zbrojeniowej.

Poszukujemy do zespołu kancelarii Prawnika doświadczonego w zakresie Prawa zamówień publicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Doradztwo na rzecz zamawiających i wykonawców – przygotowywanie, weryfikacja lub analiza dokumentów zamówienia, doradztwo na etapie prowadzonej korespondencji w toku postępowania, analiza ofert czy wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, doradztwo w zakresie środków ochrony prawnej (m.in. przygotowywanie odwołań lub analiza wniesionych odwołań, przygotowywanie przystąpień, skarg), przygotowywanie umów o zamówienie publiczne przy uwzględnieniu wszelkich rygorów ustawy Pzp, doradztwo na rzecz instytucji kontrolujących, w tym przygotowywanie opinii w zakresie prawidłowości stosowania przepisów ustawy Pzp.
  • Bezpośrednia obsługa Klientów kancelarii.
  • Reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz właściwymi sądami.

WYMAGANIA:

  • rozważymy również zgłoszenia od aplikantów radcowskich/adwokackich ostatnich lat aplikacji
  • wpis na listę radców prawnych/adwokatów lub wpis na listę aplikantów radcowskich/adwokackich
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność
  • umiejętności analityczne oraz zaangażowanie w powierzone zadania

PONADTO:

  • elementem branym pod uwagę w procesie rekrutacji będzie doświadczenie w procesie inwestycyjnym oraz dobra znajomość języka angielskiego z uwagi na świadczone doradztwo w zakresie Pzp na rzecz wykonawców zagranicznych.

OFERUJEMY:

  • uczestnictwo w projektach dotyczących obsługi klientów z sektora publicznego i prywatnego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii Prawnej
  • kontrakt o świadczenie usług prawnych - stałe wynagrodzenie miesięczne ryczałtowe + VAT
  • motywującą pracę w przyjaznym środowisku i możliwość rozwoju

Aplikację zawierającą CV, proszę przesyłać do 17.08.2021 r.

Ogłoszenie archiwalne