Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny - adwokat (umowy gospodarcze)

Igor Stanek Kancelaria Radcy Prawnego

Antoniego Józefa Madalińskiego 17

Kraków

Kancelaria Stanek zapewnia wsparcie prawne przede wszystkim spółkom z branży IT oraz innym firmom przy realizacji projektów informatycznych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i opiniowanie umów gospodarczych (w dużej mierze umów dot. branży IT),
  • wsparcie Klientów w negocjacjach umów,
  • bezpośredni kontakt z Klientami.

Szukamy radcy prawnego lub adwokata, który ma przynajmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia / opiniowania umów gospodarczych. Zależy nam, aby wybrana osoba:

  • potrafiła tworzyć umowy zrozumiałe dla Klientów, klarowne i proste pod względem językowym,
  • potrafiła stworzyć i utrzymać relację z Klientem,
  • była nastawiona na poszukiwanie praktycznych rozwiązań, mając na uwadze potrzeby Klienta,
  • była w stanie pracować i komunikować się także w języku angielskim.

Oferujemy (oprócz wynagrodzenia):

  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • udział w grupowych zajęciach z prawniczego języka angielskiego.

Przebieg rekrutacji:

  • w sierpniu/wrześniu 2021 r. skontaktujemy się z wybranymi osobami (przepraszamy, że nie będziemy w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie), które zaprosimy na rozmowę (prawdopodobnie on-line);
  • przewidujemy zatrudnienie od października 2021 / listopada 2021 lub stycznia 2022;
  • prosimy o podanie:
    • oczekiwanej wysokości wynagrodzenia (netto na umowie B2B);
    • terminu, od którego moglibyśmy zacząć współpracę;
  • będziemy wdzięczni (choć nie jest to wymóg), jeżeli dołączy Pan(i) przykład samodzielnie opracowanej umowy (po zanonimizowaniu).

Ogłoszenie archiwalne