Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny – Adwokat

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym rozpoczęciem działania biur terenowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: BIWKRP/04/2021

Kancelaria specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów od podmiotów rynku finansowego.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, informacji prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii
  • udział w rozprawach,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem.

Wymagania:

  • uprawnienia zawodowe adwokata/radcy prawnego, rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • umowa B2B,
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,
  • ruchome godziny pracy (rozpoczęcie pracy w godzinach 7:00-11:00),
  • praca zdalna / biurowa w systemie 3/2 (możliwość indywidualnego ustalenia),
  • prywatna opieka medyczna EnelMed,
  • wyjścia/imprezy integracyjne,
  • firma przyjazna osobom z niepełnosprawnościami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ z podanym w temacie nr ref.: BIWKRP/04/2021

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód:

  1. Oświadczam, iż zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej, która stanowi integralną treść ogłoszenia o pracę
  2. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. prosimy o umieszczenie następującej zgody:
    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. przez okres 1 roku od zakończenia aktualnej rekrutacji (do dnia 29-04-2022r.).

Ponadto w przypadku podania w dokumentach rekrutacyjnych danych szczególnej kategorii (danych dotyczących pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane genetyczne, dane biometryczne, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej)

prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie poprzez umieszczenie następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych tj. Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-012 Wrocław), ul. Wyścigowa 56i, KRS 0000773314, zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne