Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny / Adwokat

Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o.o. (oddział w Polsce)O firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kancelaria Prawno-Podatkowa Capital Legis Sp. z o.o. (oddział w Polsce)

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych,

  • prowadzenie spraw na etapie przedsądowym oraz sądowym,

  • przygotowywanie projektów pism i pozwów,

  • zastępstwo na rozprawach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy obsłudze klientów indywidualnych oraz korporacyjnych (min. 4lata),

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu cywilnego, prawa gospodarczego, administracyjnego, prawa upadłościowego, prawa restrukturyzacyjnego, prawa bankowego, oraz prawa spółek,

  • doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym konsultowania i negocjowanie umów, przygotowania opinii i informacji prawnych,

  • doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych,

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolności do identyfikowania potrzeb klienta wewnętrznego oraz budowania z nim dobrych relacji.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,

  • rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym światowym poziomie

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w profesjonalnym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego, co robią, ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych.

O nas

Kancelaria Prawno – Podatkowa Capital Legis Sp. z o. o. (Oddział w Polsce) zajmuje się obsługą prawną i podatkową, zarówno osób fizycznych jak i firm. Głównym działaniem CL jest wsparcie naszego klienta we wszelkich aspektach obszarach działalności. Naszym atutem jest brak ograniczeń terytorialnych względem prowadzonych spraw ze względu na współprace z naszymi partnerami z innych krajów jak również nasze Kancelarie.