Oferta pracy

Radca prawny/adwokat

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie spółek z grupy kapitałowej w zakresie tematyki rynków kapitałowych

  • Raportowanie do właściwych organów regulacyjnych, MAR oraz insider tradingu

  • Dokonywanie analiz prawnych, sporządzanie opinii i memorandów, przygotowywanie projektów raportów i procedur

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego bądź adwokata – warunek konieczny

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą podmiotów notowanych na giełdzie papierów wartościowych

  • Znajomość zagadnień dotyczących raportowania bieżącego i okresowego

  • Znajomość zasad identyfikacji i raportowania informacji poufnych (zdarzenia jednorazowe, informacja finansowa, zdarzenia rozciągnięte w czasie, znajomość zasad prowadzenia listy osób mających dostęp do informacji poufnych, znajomość zasad raportowania transakcji insiderów)

  • Znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej w sposób pozwalający na swobodna komunikację i przygotowywanie raportów i notyfikacji – warunek konieczny

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

  • Umiejętność precyzyjnego formułowania myśli

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Dofinansowaną opiekę medyczną i pakiet Multisport

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pewność zatrudnienia - umowa o pracę

Integer Group Services Sp. z o.o

Grupa Kapitałowa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 10 000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.

Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

Przewiń do profilu firmy