Logo Pracuj.pl

Radca Prawny/ Adwokat

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie porad, opinii, konsultacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawa, w tym prawa właściwego dla podmiotów prowadzących działalność w zakresie prowadzenia klubów fitness i siłowni
  • Sporządzanie umów, regulaminów i innych dokumentów związanych z powyżej wskazanymi kwestiami (w tym umów najmu z wynajmującymi oraz umów z dostawcami/partnerami) oraz ich negocjowanie
  • Wspieranie innych obszarów działalności grupy Medicover w Polsce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata- 5 lat doświadczenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego B2/ C1
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego, prawa nieruchomościowego
  • Znajomość specyfiki rynku B2C oraz rynku klubów fitness będzie istotnym atutem
  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, dobre zarządzanie czasem

To oferujemy

  • Możliwość bycia częścią odnoszącej sukcesy i szybko rozwijającej się firmy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i udziału w wyjątkowych projektach
  • Zbieranie doświadczeń z różnych krajów, różnych kultur, różnych lokalizacji i różnych linii biznesowych
  • Możliwość uczenia się od wewnętrznego zespołu prawnego
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Prywatna opieka medyczna

Radca Prawny/ Adwokat, Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa