Oferta pracy

Radca Prawny/ Adwokat

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie porad, opinii, konsultacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawa, w tym prawa właściwego dla podmiotów prowadzących działalność w zakresie prowadzenia klubów fitness i siłowni

  • Sporządzanie umów, regulaminów i innych dokumentów związanych z powyżej wskazanymi kwestiami (w tym umów najmu z wynajmującymi oraz umów z dostawcami/partnerami) oraz ich negocjowanie

  • Wspieranie innych obszarów działalności grupy Medicover w Polsce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata- 5 lat doświadczenia

  • Biegła znajomość języka angielskiego B2/ C1

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa gospodarczego i handlowego, prawa cywilnego, prawa nieruchomościowego

  • Znajomość specyfiki rynku B2C oraz rynku klubów fitness będzie istotnym atutem

  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, dobre zarządzanie czasem

To oferujemy

  • Możliwość bycia częścią odnoszącej sukcesy i szybko rozwijającej się firmy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i udziału w wyjątkowych projektach

  • Zbieranie doświadczeń z różnych krajów, różnych kultur, różnych lokalizacji i różnych linii biznesowych

  • Możliwość uczenia się od wewnętrznego zespołu prawnego

  • Programy rozwojowe i szkoleniowe

  • Prywatna opieka medyczna