Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat

Polska Grupa Lotnicza

Komitetu Obrony Robotników 45a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie, pod względem formalno-prawnym, umów zawieranych przez Spółki z Grupy Kapitałowej z osobami trzecimi;

  • negocjowanie w imieniu Spółek z Grupy Kapitałowej umów z osobami trzecimi;

  • sporządzanie opinii prawnych we wszystkich sprawach dotyczących działalności Spółek z Grupy Kapitałowej;

  • obsługa organów korporacyjnych Spółek z Grupy Kapitałowej;

  • przygotowywanie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych;

  • bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych, dotyczących bezpośrednio działalności Spółek z Grupy Kapitałowej;

  • występowanie przed sądami i urzędami w roli pełnomocnika Spółek z Grupy Kapitałowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata;

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze prawnym, najchętniej w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych;

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność.

To oferujemy

  • Współpracę na warunkach B2B.

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży w złożonej organizacji.

  • Pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju w zespole doświadczonych adwokatów i radców prawnych.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.