Oferta pracy

Radca Prawny/Adwokat

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

• Świadczenie doradztwa prawnego na rzecz Banku w zakresie obsługi prawnej biznesu, w szczególności usług świadczonych na rzecz klientów korporacyjnych Santander Bank Polska S.A., m.in. poprzez:

- bieżące doradztwo prawne na rzecz obsługiwanych jednostek;

- przygotowanie/analiza dokumentacji prawnej sporządzonej w języku polskim i/lub angielskim, zgodnie z najwyższymi standardami w tym zakresie, z uwzględnieniem potrzeb biznesowych i uregulowań prawnych;

-udział w negocjacjach z Klientami;

- opiniowanie wzorów umów, regulaminów i wewnętrznych regulacji Banku.

• Przygotowywanie informacji oraz bieżące konsultacje dla obsługiwanych jednostek w zakresie zmian przepisów prawa oraz ich interpretacji, z uwzględnieniem zapewnienia jednolitej wykładni wewnątrz Banku.

• Akceptacja dokumentów w zakresie wymaganym przez wewnętrzne regulacje.

• Reprezentacja Banku w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Nasze wymagania

• Posiadasz:

- wykształcenie wyższe - studia prawnicze,

- wpis na listę radców prawnych lub adwokatów albo rozpoczęty przynajmniej trzeci rok aplikacji radcowskiej/adwokackiej,

- co najmniej trzyletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców w kancelarii prawnej lub instytucji finansowej.

- doświadczenie w obsłudze prawnej banku, znajomość produktów bankowych oraz kwestii regulacyjnych odnoszących się do instytucji finansowych będą dodatkowym atutem.

• Jesteś osobą silnie zorientowaną na biznes.

• Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie.

• Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.

• Cechują Cię:

- Dokładność i sumienność, zdolność organizacji własnego czasu pracy,

- Umiejętności interpersonalne niezbędne do pracy w zespole prawników jak i współpracy z jednostkami biznesowymi i klientami Banku,

- Kreatywność, umiejętności analityczne oraz negocjacyjne.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE

3 do 5 lat doświadczenia zawodowego

WYKSZTAŁCENIE

Magister Prawa: Prawo (wymagane)