Radca Prawny - Adwokat

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-28
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-07-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Green Hills Management Sp. z o. o. Sp. K.

    Firma działająca w branży NIERUCHOMOŚCI

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą kapitałową, zajmującą się przede wszystkim inwestowaniem w nieruchomości handlowo-usługowe, ale również realizujemy projekty inwestycyjne w zakresie nieruchomości biurowych, mieszkalnych oraz hotelowych. Zakres naszych działań obejmuje: budowę, komercjalizację oraz administrowanie zrealizowanymi przez nas inwestycjami. W naszym portfelu nieruchomości znajdują się realizacje na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem, w chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie aktów normatywnych na potrzeby Spółki,
    • Przygotowywanie, opracowywanie oraz opiniowanie pism (w tym procesowych),
    • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów najmu,
    • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie treści aktów notarialnych zakupu nieruchomości,
    • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów o generalne wykonawstwo,
    • Tworzenie projektów wewnętrznych aktów normatywnych,
    • Obsługa prawna organów Spółki,
    • Sporządzanie opinii prawnych,
    • Doradztwo prawne w zakresie działań biznesowych firmy,
    • Przygotowywania wzorów umów podwykonawczych / zleceń/ dostaw / zamówień wraz z warunkami gwarancyjnymi na potrzeby realizacji kontraktów,
    • Nadzorowanie terminów realizacji obowiązków zawartych w umowach i dbanie o zachowanie ciągłości najmu,
    • Obsługa roszczeń na kontraktach,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze,
    • Wpis na listę radców prawnych/ adwokatów od minimum 3 lat,
    • Doświadczenie - min 5 lat na stanowiskach związanych z obsługą prawną (mile widziana branża nieruchomości),
    • Szczegółowa wiedza w zakresie prawa handlowego, gospodarczego oraz cywilnego, w tym prawa nieruchomości,
    • Znajomość procedur budowlanych i doświadczenie w sporządzaniu umów deweloperskich (warunek konieczny!),
    • Umiejętność sporządzania projektów umów/aneksów/porozumień,
    • Umiejętności negocjacyjne - współuczestniczenie w prowadzonych negocjacjach,
    • Umiejętność pracy pod presją w dynamicznym środowisku biznesowym,
    • Umiejętność jasnego formułowania myśli (zarówno na piśmie, jak i w mowie),
    • Umiejętność logicznego prowadzenia argumentacji i wyciągania wniosków,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność współpracy,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Mile widziane: doświadczenie w obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi i prawem
    • handlowym, mile widziana znajomość prawa podatkowego,

    Oferujemy:

    • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji,
    • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie inwestującej na rynku nieruchomości komercyjnych,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (prawnego oraz biznesowego),
    • Pracę nad ciekawymi oraz wymagającymi projektami inwestycyjnymi,
    • Pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem,
    • Dogodną lokalizację pracy przy samej Galerii Mokotów,
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Green Hills Management Sp.zo.o.Sp.K.. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Green Hills Management Sp.zo.o.Sp.K. z siedzibą w Warszawie (02-675), ul.Wołoska 16; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: biuro@ghigroup.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.