Radca prawny - adwokat

Solventoir Sp. z o.o.O firmie

Solventoir Sp. z o.o.

Zwycięska 20a

Wrocław

SOLVENTOIR sp. z o.o. od ponad 14-stu lat zajmująca się windykacją wierzytelności biznesowych poszukuje do współpracy na zasadach B2B profesjonalnego pełnomocnika procesowego. Zależy nam na praktycznej znajomości specyfiki sporów gospodarczych. Szukamy osób samodzielnych, nastawionych na sukces w prowadzonych sprawach - takich, które na sali rozpraw czują się, jak ryba w wodzie :)

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie spółki i jej Klientów w sprawach o zapłatę przed sądami gospodarczymi
  • koordynacja pracy substytutów zewnętrznych
  • współpraca z innymi działami oraz Klientami w zakresie obsługiwanych spraw

Wymagania:

  • min. 3 – letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego lub adwokata
  • praktyczna znajomość sporów gospodarczych
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę współpracy
  • samodzielne prowadzenie powierzonych spraw
  • elastyczne zasady współpracy „zdalnej”
  • merytoryczne wsparcie w szczególnie zawiłych sprawach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy