Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny / Adwokat

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.O firmie

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.

Świętego Mikołaja 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców, obejmującą zagadnienia przede wszystkim z obszaru prawa cywilnego, handlowego, pracy, administracyjnego i zamówień publicznych

  • doradztwo prawne w zakresie prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej

  • reprezentacja Klientów w postępowaniach sądowych

  • reprezentacja Klientów w postępowaniach administracyjnych

Nasze wymagania

  • tytułu zawodowego radcy prawnego lub adwokata i czynnego wpisu na właściwą listę zawodową

  • bardzo dobra znajomość prawa zamówień publicznych

  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej i prawa cywilnego

  • znajomość procedur administracyjnych

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej i/lub na stanowisku prawnika u przedsiębiorcy

  • gotowości do stałego rozwoju zawodowego

  • dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami

  • inicjatywy w zakresie powierzanych zadań oraz umiejętności samodzielnej pracy

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

  • dogłębnego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych

  • dokładność, punktualność, zdolność bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywność

  • biegła znajomość języka angielskiego albo innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole

  • współpracę na zasadzie B2B

  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami

  • atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli:

• szukasz ciekawej, ambitnej pracy i perspektyw zawodowych na przyszłość

• pragniesz poszerzać swoje kompetencje i rozwijać umiejętności

• masz doświadczenie w pracy z Klientem