Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny / Adwokat

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.O firmie

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.

Świętego Mikołaja 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców, przede wszystkim obejmująca zagadnienia przede wszystkim z prawa zobowiązań, handlowego, pracy, administracyjnego i zamówień publicznych

  • doradztwo prawne w zakresie prowadzonej przez Klientów działalności gospodarczej

  • reprezentacja Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata i czynny wpis na właściwą listę zawodową

  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej i prawa cywilnego oraz prawa pracy

  • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych i/lub gospodarki nieruchomościami będzie dodatkowym atutem

  • znajomości procedur administracyjnych

  • współpraca na zasadach wyłączności w zakresie nowych spraw

  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego

  • dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami

  • inicjatywa w zakresie powierzanych zadań oraz umiejętność samodzielnej pracy

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

  • dogłębne podejście do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych

  • dokładność, punktualność, zdolność bardzo dobrej organizacji pracy, kreatywność

  • biegła znajomość języka angielskiego albo innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole

  • współpracę na zasadzie B2B

  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami

  • atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli:

• szukasz ciekawej, ambitnej pracy i perspektyw zawodowych na przyszłość

• pragniesz poszerzać swoje kompetencje i rozwijać umiejętności

• masz doświadczenie w pracy z Klientem