Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz CzapczyńskiO firmie

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński

aleja Hallera 78/2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • radca prawny lub adwokat (mile widziani również aplikanci radcowscy lub adwokaccy);

  • zaangażowana, ambitna i samodzielna osoba, potrafiąca pracować w zespole, otwarta na nowe wyzwania, lubiąca się uczyć;

  • osoba posiadająca doświadczenie w obsłudze samorządów, organów administracji państwowej lub spółek publicznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa, w szczególności prawa cywilnego materialnego i procesowego, prawa administracyjnego oraz prawa spółek handlowych;

  • zainteresowania szeroko rozumianym prawem gospodarczym;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii i pojęć prawniczych (warunek konieczny);

  • odpowiedzialność i zaangażowanie oraz zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • poczucie humoru.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w renomowanej kancelarii prawnej przy odpowiedzialnych zadaniach;

  • dla aplikantów: możliwość objęcia patronatem;

  • wyzwania intelektualne;

  • zbalansowany czas pracy;

  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem prawniczym i biznesowym;

  • udział w budowaniu rozwoju Kancelarii;

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, młodym zespole w nowoczesnym biurze;

  • możliwość pracy we Wrocławiu lub w oddziale w Głogowie.

Nowoczesna Kancelaria Prawna specjalizująca się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych z rynku krajowego i zagranicznego, oferująca kompleksową obsługę prawną i wysoki standard usług dopasowanych do profilu danej firmy.

Przewiń do profilu firmy