Logo Pracuj.pl

Radca Prawny/ Adwokat

Koksztys Kancelaria Prawa GospodarczegoO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych,
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i karnych,
  • dbałość o najwyższą jakość usług świadczonych na rzecz klientów Kancelarii,
  • wykonywanie innych czynności z zakresu pomocy prawnej oraz zadań wynikających z przepisów ustawy o radcach prawnych lub adwokatach.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata,
  • doświadczenie w świadczeniu obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców zdobyte w kancelarii lub korporacji (sprawy ubezpieczeniowe, bankowe, hipoteczne itd.),
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego,
  • doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych,
  • dobra znajomość MS Office,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • samodzielna organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy uzależnione od doświadczenia,
  • wsparcie, szkolenia i narzędzia potrzebne do świadczenia usług na rzecz klientów Kancelarii, w szczególności dla młodych radców prawnych i adwokatów,
  • obsługę różnorodnych zagadnień praktycznych związanych z obsługą przedsiębiorców z różnych branż (sprawy ubezpieczeniowe, bankowe, hipoteczne itd.),
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i ambitnym zespole,
  • rozwój zawodowy i finansowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego

Jesteśmy Kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

Z uwagi na dynamiczny rozwój Departamentu Zarządzania Wierzytelnościami poszukujemy do współpracy Prawnik – Specjalista ds. Postępowania Sądowego.

Radca Prawny/ Adwokat, Wrocław