Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny / Adwokat

Oleofarm sp. z o. o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna spółki, prowadzącej przedsiębiorstwo produkcyjne, działające na rynku FMCG (oraz spółek powiązanych)

  • Wsparcie i doradztwo prawne dla poszczególnych działów Spółki

  • Uczestnictwo w międzydziałowych projektach w imieniu Działu Prawnego

  • Udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii, przygotowywanie wzorów dokumentów

  • Sporządzanie i opiniowanie dokumentów korporacyjnych

  • Analiza spraw i wybór optymalnej ścieżki procesowej

  • Reprezentowanie spółki przed sądem i organami administracji publicznej

  • Przygotowywanie, sprawdzanie i opracowywanie pism sądowych i pozasądowych

  • Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Praca w siedzibie spółki we Wrocławiu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca samodzielne opracowywanie dokumentacji prawnej (znajomość języka angielskiego prawniczego będzie dodatkowym atutem)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej

  • Bardzo dobra znajomość dziedzin prawa: prawo kontraktowe (umowy cywilnoprawne), prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo własności intelektualnej, prawo procesowe, prawo pracy

  • Doświadczenie w sporządzaniu, negocjowaniu i opiniowaniu umów i innych dokumentów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność w myśleniu i działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem

Mile widziane

  • Znajomość praktycznych zagadnień z zakresu prawa ochrony danych osobowych i prawa żywnościowego

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Naszym celem jest dostarczanie Klientom najlepszych produktów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy