Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat

Kancelaria Radców Prawnych Augustyniak&Żarski Spółka Partnerska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- sporządzanie pism sądowych i pozasądowych, opinii prawnych, umów, dokumentów korporacyjnych, rejestrowych;

- wsparcie w zakresie stałych obsług prawnych klientów Kancelarii z branży inwestycyjnej;

- uczestnictwo w przeprowadzanych audytach prawnych i negocjacjach;

występowanie przed sądami (sprawy cywilne, karne i administracyjne) i urzędami.

Nasze wymagania

Oczekiwania:

- uprawnienia radcy prawnego lub adwokata;

- znajomość prawa gospodarczego z uwzględnieniem prawa spółek;

- doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z klientem;

- samodzielność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

- zdolności negocjacyjne;

- kreatywność w myśleniu i działaniu, myślenie perspektywiczne;

- umiejętność pracy pod presją czasu, w tym umiejętność radzenia sobie ze stresem i w trudnych sytuacjach;

- wysoka kultura osobista;

- prawo jazdy kat. "B";

- doświadczenie w branży związanej z obrotem nieruchomościami w firmie deweloperskiej lub w kancelarii prawnej posiadającej doświadczenie w obsłudze projektów deweloperskich będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Oferujemy:

-ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;

- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;

- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

O nas

Kancelaria Radców Prawnych Augustyniak & Żarski sp. p. z siedzibą we Wrocławiu oferuje pracę w kancelarii specjalizującej się w obsłudze podmiotów gospodarczych na stanowisku: