Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny - Adwokat

JAROCH PAKOS KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH S.C.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujemy osób samodzielnych, odpowiedzialnych, potrafiących wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce, reprezentujących wysoki poziom merytoryczny, profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzących do każdego zagadnienia prawnego.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa
  • sporządzanie pism procesowych, pozwów itp.
  • analiza akt sądowych
  • zastępstwo procesowe przed Sądami i innymi organami
  • przygotowywanie opinii prawnych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz bankowego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i rzetelność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjemną atmosferę pracy
  • współpracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem).

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne