Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz PłudowskiO firmie

  • Gwiaździsta 10
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Płudowski

Gwiaździsta 10

Wrocław

zajmująca się kompleksową obsługą prawną spraw kredytów waloryzowanych kursem CHF oraz sporami z funduszami sekurytyzacyjnymi, firmami windykacyjnymi, bankami, firmami pożyczkowymi na etapie sądowym oraz egzekucyjnym

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • samodzielny kontakt telefoniczny i osobisty z klientami kancelarii w sprawach kredytów waloryzowanych kursem CHF
  • bieżące wsparcie kancelarii w obsłudze prawnej w sprawach kredytów waloryzowanych kursem CHF
  • uczestnictwo w procesach cywilnych w prowadzonych sprawach sądowych

Wymagania:

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami
  • doskonała znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
  • dokładność, pracowitość, rzetelność, terminowość
  • mile widziane doświadczenie w sprawach kredytów waloryzowanych kursem CHF
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • umiejętność logicznego myślenia
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współprace (B2B)
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • odpowiedzialne i dające realną możliwość rozwoju stanowisko
  • miejsce pracy w atrakcyjnej lokalizacji (centrum Wrocławia)

Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać przez formularz Pracuj.pl.

www.kppp.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne