Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny - Adwokat

COMPLIANCE PARTNERS SZPYTKA sp.k.O firmie

  • Zwycięska 45
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

COMPLIANCE PARTNERS SZPYTKA sp.k.

Zwycięska 45

Wrocław

Zapraszamy Radców Prawnych/Adwokatów zainteresowanych zmianą miejsca pracy/świadczonych usług. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją tworzoną przez Radców prawnych, Adwokatów, Doradców podatkowych oraz Doradców transakcyjnych. Dzięki połączeniu wiedzy osób z zakresu różnych obszarów specjalizacji zapewniamy interdyscyplinarne podejście do realizowanych projektów na rynku polskim i poza granicami kraju.
Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z zespołem ekspertów, cenisz partnerskie relacje oraz skupiasz się na efektywnym i sprawnym prowadzeniu współpracy z Klientami, zachęcamy do kontaktu.

Na co dzień, będziesz współpracował/a z Klientami Kancelarii, doradzając i świadcząc kompleksową usługę doradztwa prawnego  lub prowadził/a dla Klientów powierzone Tobie projekty transakcyjne lub inwestycyjne.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych (transakcje M&A, przekształcenia, fuzje, połączenia);
  • Prowadzenie projektów doradczych;
  • Sporządzanie umów inwestycyjnych;
  • Prowadzenie projektów pozyskania finansowania dłużnego lub kapitałowego;
  • Uczestniczenie w negocjacjach umów;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie prawnicze, tytuł radcy prawnego lub adwokata;
  • Doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorstw;
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zleceń;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność prowadzenia projektów z zakresu M&A, fuzje, przekształcenia, połączenia;
  • Płynna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B;
  • Atrakcyjne formy wynagrodzenia (system premiowy);
  • Szkolenia i rozwijanie kwalifikacji;
  • Praca w zespole z doświadczonymi specjalistami;
  • Nowoczesna przestrzeń biurowa.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach restrukturyzacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały);
  • Doświadczenie w transakcjach M&A;
  • Doświadczenie w projektach pozyskiwania finansowania dłużnego, kapitałowego;
  • Doświadczenie w sporządzaniu umów inwestycyjnych;
  • Umiejętność business developmentu, pozyskiwania klientów i utrzymywania z nimi relacji;
  • Znajomość języka niemieckiego.

Proces rekrutacyjny:

  • Część procesu rekrutacyjnego będzie prowadzona zdalnie;
  • Informacje na temat organizacji, wymogów/celów będą przekazane w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne