Radca Prawny - Adwokat - wsparcie dla obszaru IT, Outsourcingu oraz Zakupów

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna Pionu IT, Outsourcingu oraz Departamentu Zakupów,

  • wsparcie prawne pracowników banku na wszystkich szczeblach organizacji,

  • negocjowanie i opiniowanie umów zawieranych w ramach działalności Banku opisanej powyżej, w szczególności kontraktów IT,

  • opiniowanie procedur wewnętrznych Banku w obszarze technologicznym, outsourcingu, cyberbezpieczeństwa oraz procedur zakupowych,

  • aktywna współpraca z innymi jednostkami Banku.

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia radcy prawnego, adwokata lub jesteś aplikantem radcowskim/adwokackim na II lub III roku,

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodne redagowanie umów w tym języku, prowadzenie negocjacji i analiz,

  • masz kilkuletnie doświadczenie w obszarze wsparcia prawnego IT oraz prawa własności intelektualnej, zdobytego w banku, kancelarii prawnej lub firmie technologicznej,

  • posiadasz doświadczenie we wsparciu prawnym wdrożeń IT zarówno w modelu on premise jak i chmury publicznej i hybrydowej,

  • biegle obsługujesz się MS Office (Word, PP) oraz system informacji prawnej LEX lub Legalis,

  • posiadasz wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa umów, aktualnego orzecznictwa sądowego, ustawodawstwa oraz praktycznej obsługi działalności bankowej (specyfika regulacyjna w szeroko rozumianym obszarze IT oraz procesie zakupowym),

  • posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu w szybko zmieniających się warunkach nad wieloma projektami,

  • jesteś samodzielna/y, dobrze zorganizowana/y, dokładna/y,

  • posiadasz ukończone studia podyplomowe, kursy i szkolenia odbyte w obszarze technologicznym lub prawa anglosaskiego (mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • interesujące wyzwania zawodowe,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne