Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny / Aplikant

Kancelaria Radców Prawnych Primo Lege Ossowski Kulesza Kuniewski spółka jawna

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rewolucji 1905 roku 49a

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie umów handlowych, opinii prawnych, pism procesowych,

  • sporządzanie umów spółek, dokumentacji związanej z przekształceniami spółek oraz aktów wewnętrznych w spółkach ,

  • reprezentacja klientów kancelarii przed sądami oraz organami administracji publicznej,

  • mile widziana znajomość zagadnień dotyczących kredytów frankowych,

  • mile widziana znajomość zagadnień z obszaru compliance w tym zasad ładu korporacyjnego, audytu i systemów kontroli wewnętrznej,

Nasze wymagania

  • ukończona aplikacja radcowska lub wpis na 2 rok aplikacji radcowskiej,

  • minimum 2-letne doświadczenie zawodowe,

  • bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji biurowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • rynkowe wynagrodzenie

O nas

Kancelaria Radców Prawnych Primo Lege Ossowski Kulesza Kuniewski spółka jawna powstała w 2012 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług polegających na wsparciu prawnym dla przedsiębiorców.