Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Aplikant Radcowski

L&I LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów pism procesowych i pozaprocesowych,

  • reprezentowanie klientów Kancelarii w sądach z upoważnienia / substytucji radcy prawnego,

  • kontakt z klientem Kancelarii

  • obsługa systemu substytucji na terenie całego kraju,

  • kontrola prawidłowości baz danych Kancelarii i jej uzupełnianie.

Nasze wymagania

  • Wymagania (aplikant):

  • rozpoczęta aplikacja radcowska,

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej i/lub w spółce na stanowisku prawnika (doświadczenie w sprawach dotyczących postępowań na rzecz konsumentów, w tym dotyczących polisolokat / kredytów będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to wymóg konieczny),

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej,

  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego,

  • pełna dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w pracy.

  • Wymagania (radca):

  • doświadczenie w zastępstwie procesowym przed sądami będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność

  • gotowość do współpracy przy dużych projektach

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, oparte na umowie o pracę dla aplikanta,

  • umowę B2B ze zredukowanymi ograniczeniami we własnej działalności radcy prawnego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pełny dostęp do narzędzi pracy: komputer, telefon, system informacji prawnej,

  • swobodną, koleżeńską atmosferę pracy,

  • elastyczne godziny pracy – uwzględniające m. in. potrzeby naukowe aplikantów,

  • nietradycyjne podejście do pojęcia „Kancelaria” 😊

L&I LEGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kancelaria L & I Legal Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w związku z szybkim rozwojem i dywersyfikacją działalności, poszukuje osoby na stanowisko radcy prawnego / aplikanta radcowskiego.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu ochrony konsumenckiej oraz związanymi z produktami ubezpieczeniowo-finansowymi (m. in. tzw. polisolokaty) oraz kredyty frankowe, jednak w związku z potrzebami naszych klientów stawiamy też na interdyscyplinarność naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy