Oferta pracy

RADCA PRAWNY

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa

    Białobrzegi, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydata/kandydatki

zainteresowanych pracą w Biurze Prawnym na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Główne zadania:

  • wsparcie prawne Spółki w bieżącej działalności,
  • sporządzanie i weryfikacja dokumentów korporacyjnych (m.in. uchwał, pełnomocnictw, umów, aneksów do umów, porozumień),
  • sporządzanie wewnętrznych analiz i opinii prawnych,
  • przygotowywanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów,
  • reprezentowanie Spółki przed Sądami i organami administracyjnymi,
  • wewnętrzna legislacja-sporządzanie projektów i opiniowanie wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, itp.).

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w działaniu,
  • umiejętności pracy w zespole oraz wysokiej kultury osobistej,
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywności,
  • wysokich standardów pracy.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w zakresie prawa autorskiego i praw pokrewnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę wśród specjalistów w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole,
  • śledzenie z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza Spółka,
  • możliwość pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne