Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny do zespołu obsługi jednostek publicznych i przedsiębiorców

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa przedsiębiorców oraz jednostek publicznych, w szczególności w zakresie tworzenia, weryfikacji i nadzoru nad realizacją umów ze szczególnym uwzględnieniem umów w sprawie zamówień publicznych zawieranych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych oraz dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej;

  • weryfikacja poprawności prowadzenia postępowania zakupowego w oparciu o zasadę konkurencyjności;

  • reprezentacja klientów w sporach cywilnych, pracowniczych i gospodarczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym;

  • przygotowanie opinii prawnych, udzielanie odpowiedzi na zapytania prawne;

  • współpraca w tworzeniu wewnętrznych procedur;

  • koordynacja i opieka nad wewnętrznymi szkoleniami prawnymi.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy jako radca prawny w charakterze prawnika in-house lub w kancelarii (uprawnienie do wykonywania zawodu radcy prawnego);

  • doświadczenie w zakresie realizacji umów w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych oraz zasadę konkurencyjności;

  • kreatywność, postawa otwartości na nową wiedzę, komunikatywność;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • dobra znajomość oprogramowania pakietu MS Office oraz oprogramowania prawniczego;

  • znajomość problematyki RODO będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b;

  • możliwość rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego;

  • przyjazne środowisko pracy;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych zadań;

  • udział w budowaniu i rozwoju kancelarii oraz własnego zespołu;

  • owoce, pakiet prywatnej opieki medycznej, system premiowania oparty o realizację celów;

  • cykliczny system oceny pracy i informację zwrotną.

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp.k.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.wgpr.pl

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym)

Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o terminie spotkania.