Oferta pracy

Radca prawny ds. portalu finansowego

Comarch SAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Rozumiesz świat regulacji panujących w świecie finansów? Wiesz co to Fintech i Open Banking? Chcesz rozwijać swoją karierę w nowym Fintechu w ramach stabilnej grupy kapitałowej Comarch? Zapraszamy do współpracy.

TWOJE ZADANIA

• Kompleksowa obsługa prawna internetowego portalu finansowego

• Obsługa komunikacji z KNF

• Opracowywanie i aktualizowanie dokumentów związanych ze świadczeniem usług finansowych drogą elektroniczną (np. regulaminów)

• Przygotowanie analiz prawnych dotyczących procesów przetwarzania danych osobowych

• Dbałość o compliance usług świadczonych przez spółkę

• Negocjacje umów z partnerami Spółki

• Wsparcie pozostałych działów Spółki, w tym w procesie obsługi reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze oraz uprawnienia radcy prawnego

  • Znajomość przepisów kodeksu cywilnego, rozporządzenia RODO, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów świadczących usługi finansowe

  • Znajomość regulacji dotyczących branży fintech

  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów