Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca prawny ds. zamówień publicznych

Szkoła Główna Handlowa w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

aleja Niepodległości 162

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa i doradztwo w zakresie zamówień publicznych

  • sporządzanie opinii prawnych i analiz na potrzeby zamawiającego w oparciu o otrzymane zapytania i materiały dokumentujące przebieg danej sprawy;

  • udzielanie porad i konsultacji prawnych;

  • weryfikacja i parafowanie dokumentów przygotowywanych w związku z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego pod względem ich zgodności z obowiązującym prawem, niezależnie od wartości zamówienia i trybu procedowania;

  • udział w pracach komisji przetargowych w charakterze biegłego;

  • wsparcie prawne dla działów merytorycznych prowadzących postępowania zakupowe wyłączone spod reżimu ustawy Prawo zamówień publicznych;

  • weryfikowanie i opiniowanie poprawności legalnej dokumentacji postępowań prowadzonych na podstawie przepisów o wyłączeniach spod reżimu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnienia do świadczenia pomocy prawnej w rozumieniu ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych albo ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze, w tym posiadanie od co najmniej 6 lat tytułu zawodowego radcy prawnego albo adwokata;

  • przynajmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 5 lat świadczenia pomocy prawnej w jednostce sektora finansów publicznych w zakresie zamówień publicznych;

  • doskonała znajomość aktualnego stanu prawnego w zakresie zamówień publicznych;

  • doskonała znajomość prawa cywilnego;

  • doświadczenie w opiniowaniu kontraktów handlowych;

  • najwyższe standardy etyczne;

  • rzetelność i odpowiedzialność;

  • umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem;

  • komunikatywność i umiejętność konstruktywnej współpracy.

To oferujemy

  • stabilna praca w prestiżowej organizacji o szeroko rozpoznawalnej marce;

  • wsparcie w rozwoju ścieżki kariery i dofinansowanie kształcenia podnoszącego kompetencje;

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne