Radca Prawny - Ekspert ds. Prawnych

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie pomocy prawnej na rzecz organów i jednostek banku,

  • opiniowanie i negocjowanie dokumentacji prawnej,

  • analiza pojawiających się zagadnień prawnych,

  • udział w ciekawych projektach regulacyjnych,

  • udział w postępowaniach, których stroną jest bank.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego w instytucji rynku finansowego lub w kancelarii prawnej,

  • znajomość regulacji rynku finansowego, w szczególności prawa bankowego, ustawy o usługach płatniczych, ustawy o kredycie konsumenckim, ustawy o kredycie hipotecznym, ustawy o obrocie instrumentami finansowymi,

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

  • doświadczenie w obszarze prawa ochrony konsumentów,

  • uprawnienia radcy prawnego (mile widziane),

  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu,

  • pozytywne nastawienie do pracy i chęć dalszego rozwoju,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów (mile widziane).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawe i różnorodne zadania,

  • wsparcie i pomoc przełożonych,

  • możliwość rozwoju w obszarze regulacji rynku finansowego,

  • pracę w doświadczonym zespole prawnym,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje