Logo Pracuj.pl

Radca Prawny

Polcom Modular Sp. z o.o.O firmie

Polcom Modular Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 415

Oliwa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza, weryfikacja, opiniowanie, opracowywanie oraz udział w negocjowaniu postanowień projektów umów, porozumień, ogólnych warunków umów oraz pozostałych dokumentów związanych z działalnością Grupy;
  • analiza, weryfikacja, opiniowanie oraz opracowywanie postanowień projektów wewnętrznych regulacji i dokumentów korporacyjnych;
  • rozstrzyganie bieżących problemów prawnych zgłaszanych przez klientów wewnętrznych,
  • w tym udzielanie porad prawnych, przygotowywanie informacji i opinii prawnych związanych z bieżącą działalnością Grupy;
  • przygotowywanie opinii i interpretacji w odniesieniu do aktów prawnych oraz zmian legislacyjnych;
  • prowadzenie i aktualizacja wewnętrznych rejestrów spółki oraz przygotowywanie raportów i analiz na rzecz General Counsel Europe.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata;
  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu przepisów prawa w następującym zakresie: prawo cywilne materialne, prawo pracy, prawo ochrony danych osobowych, prawo handlowe;
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w wyżej wymienionych obszarach prawa – kandydat idealny posiada 2-3 letnie doświadczenie po zdanym egzaminie zawodowym, jednak rozważymy również kandydatury osób, które uzyskały uprawnienia zawodowe w 2022 r.;
  • biegła znajomość języka angielskiego, z uwzględnieniem terminologii prawniczej (codzienna praca z dokumentami sporządzonymi w języku angielskim oraz członkami zespołu i klientami posługującym się tym językiem);
  • dokładność i terminowość;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów, podejście „can do”;

To oferujemy

  • pracę w środowisku międzynarodowym (głównie USA i UK);
  • możliwość rozwoju w spółce o unikatowym profilu działalności;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Volumetric Building Companies (dawniej Grupa Polcom) specjalizuje się w dostarczaniu i budowie hotelowych rozwiązań modułowych dla głównych międzynarodowych operatorów hotelowych, między innymi dla sieci hoteli Hilton i Marriott, oraz projektowaniu i budowie mebli hotelowych dostarczanych do Klientów na całym świecie.

Radca Prawny, aleja Grunwaldzka 415, Oliwa, Gdańsk