Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca prawny

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w GdyniO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Arenda Dickmana 62

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie pomocy prawnej,

  • udzielanie porad i konsultacji prawnych,

  • sporządzanie opinii prawnych,

  • opracowywanie projektów aktów prawnych,

  • występowanie przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: prawnicze,

  • tytuł zawodowy: radca prawny,

  • staż pracy: minimum 2 lata,

  • doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, obsługi prawnej podmiotów gospodarczych,

  • znajomość MS Office, systemów informacji prawnej,

  • znajomość języka angielskiego (poziom biegły)

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, samodzielność w realizacji powierzonych zadań, analityczne myślenie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pół etatu),

  • elastyczne godziny pracy,

  • szkolenia certyfikujące, zawodowe,

  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Chcesz się sprawdzić w programowaniu dla branży militarnej? Interesuje Cię pisanie aplikacji pod systemy zarzadzania walką, rozwiązania technologiczne dla bezzałogowych pojazdów czy projektowanie cyberzabezpieczeń dla wojska – to koniecznie aplikuj!

Należymy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej i projektujemy rozwiązania dla armii, głównie z obszaru technologii morskich. Jesteśmy firmą, która stworzyła pierwszy polski system zarządzania walką SCOT, który funkcjonuje na współczesnych okrętach bojowych Marynarki Wojennej.

Tworzymy aplikacje z dziedziny dowodzenia, zarządzania uzbrojeniem oraz łączności. Pracujemy metodą design thinking, a w zespole stawiamy na wymianę wiedzy i doświadczeń.

Przewiń do profilu firmy