Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestiach prawnych dla organizacji.

  • Redagowanie, opiniowanie umów, ocena ryzyk i przedstawianie rozwiązań prawnych w negocjowanych umowach spółki.

  • Kontrola zgodności umów i dokumentów z aktualnymi przepisami prawa, kontrola formalno-prawna dokumentów spółki.

  • Przygotowywanie, we współpracy z poszczególnymi komórkami firmy, regulaminów, zarządzeń oraz innych wewnętrznych aktów prawnych.

  • Pełnienie nadzoru nad procesami związanymi z realizacją wsparcia prawnego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale prawnym firmy, bądź jako prawnik delegowany do obsługi prawnej spółki.

  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spraw gospodarczych.

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł radcy prawnego (minimum 3 lata doświadczenia zawodowego po otrzymaniu tytułu radcy prawnego).

  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa międzynarodowego.

  • Umiejętność interpretowania i stosowania przepisów prawa.

  • Wysokie standardy etyczne.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja).

  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy.

  • Pakiet opieki medycznej dla całej rodziny.

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem.

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.

  • Dogodny dojazd do siedziby firmy z bezpłatnym parkingiem.

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy