Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Radca Prawny (in-house)

ALSEVA INNOWACJE S.A.O firmie

ALSEVA INNOWACJE S.A.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne w bieżących sprawach spółki i spółek powiązanych

  • monitorowanie zmian przepisów prawnych dotyczących działalności spółki i spółek powiązanych

  • opracowywanie i opiniowanie umów

  • udział w negocjacjach z kontrahentami

  • wsparcie działu projektowego w postępowaniach administracyjnych

  • współpraca z kancelariami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • ukończona aplikacja radcowska

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, czyli jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych

  • dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego i administracyjnego

  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym doświadczenie w redagowaniu i pisaniu umów w języku angielskim

  • umiejętność rozwiązywania problemów z uwzględnieniem ryzyk prawnych i biznesowych

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • brak aktywnej działalności we własnej kancelarii

To oferujemy

  • wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży oze

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

ALSEVA Innowacje S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, która wspiera rozwój energetyki słonecznej poprzez wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz intensywny rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa, wykonawstwa oraz obsługi instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Na swoim koncie posiadamy wiele zrealizowanych projektów, w tym między innymi wielkopowierzchniowe elektrownie elektryczne. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Praca u nas to uczestnictwo w ciekawych projektach i szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń. Swoim pracownikom oferujemy ciekawą pracę w ambitnych zespole i w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy