Oferta pracy

Radca Prawny / In-house lawyer

Artifex Mundi Spółka AkcyjnaO firmie

  • Szewczenki 8B, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Artifex Mundi Spółka Akcyjna

Szewczenki 8B

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa walnych zgromadzeń akcjonariuszy, posiedzeń rady nadzorczej oraz innych spraw statutowych,

  • obsługa komunikacji z KNF: przygotowywanie raportów bieżących, generalnego wsparcia od strony prawnej przy pilnowaniu kompletności informacji bieżących/okresowych,

  • wsparcie w zakresie compliance z MAR i innymi regulacjami specyficznymi dla charakteru świadczonych usług czy statusu spółki publicznej

  • bieżące monitorowanie i komunikowanie zmian otoczenia prawnego w spółkach publicznych (np. zmianach ustawy o ofercie publicznej, rozporządzenia w sprawie informacji bieżących i okresowych, KSH, MAR etc.),

  • wsparcie z zakresie prawa pracy i umów cywilnoprawnych z osobami fizycznymi prowadzącymi i nieprowadzącymi działalności gospodarczej w postaci bieżącego monitorowania i komunikowania zmian,

  • wsparcie w zakresie prawa autorskiego, licencjonowania i RODO,

  • wsparcie w zakresie zasady konkurencyjności w ramach projektów dofinansowanych ze środków europejskich, znajomość tematów dotyczących PZP,

  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi (polskimi oraz zagranicznymi) i nadzorowanie zleconych im zadań,

  • nadzorowanie obiegu i archiwizacji dokumentacji prawnej,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z sądami, urzędami.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółki publicznej notowanej na GPW,

  • wykształcenie wyższe prawnicze oraz uprawnienia radcy prawnego,

  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),

  • praktyczna znajomość regulacji i zagadnień prawnych wymienionych w sekcji „Twój zakres obowiązków”.

Mile widziane

  • orientacja na rezultat i rozwiązania,

  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • elastyczność w ramach współpracy wewnątrz firmowej oraz dopasowanie się do kultury firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat z pasją tworzymy gry z gatunku HOPA i RPG. Mamy na koncie ponad 90 tytułów dostępnych na najpopularniejszych systemach i urządzeniach: PC, Mac oraz na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10), na konsolach do gier (Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch).

Od 2016 roku jesteśmy spółka publiczną notowaną na GPW.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier f2p i aby to osiągnąć budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Przewiń do profilu firmy

Dołączając do nas pamiętaj o tym, że:

  • budujemy zespół złożony z zaangażowanych talentów. Zapewniamy pewne zatrudnienie na Umowę o Pracę lub B2B,

  • rozwój jest kluczem do sukcesu, dlatego możesz być pewny nielimitowanego budżetu na szkolenia,

  • dobre projekty powstają tylko w wyjątkowej atmosferze. Dbamy o nią opierając się o trzy filary: szacunek, zaufanie, komunikacja. Jasno i bez zadęcia,

  • ostatni rok pokazał nam, że działając zdalnie można tworzyć wyjątkowe projekty oraz, że wszyscy czasem tęsknią za biurem. Dlatego oferujemy hybrydowy system pracy, w którym to Ty decydujesz skąd pracujesz

  • get things done. Wierzymy w zadaniowość, nie godziny. Dlatego promujemy elastyczne godziny pracy,

  • jeśli jesteś zmotoryzowany / zmotoryzowana, pod naszym biurem zawsze znajdziesz miejsce na swój samochód, motocykl lub rower,

  • o zdrowie trzeba dbać. Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.