Oferta pracy

Radca Prawny / In-house lawyer

Studio Programowania

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne w bieżących sprawach organizacji,

  • ścisła współpraca i zapewnienie wsparcia prawnego oraz pomocy różnym działom firmy,

  • przygotowywanie oraz audyt umów zawieranych przez spółkę, regulaminów, procedur i innej dokumentacji prawnej,

  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z sądami, urzędami i innymi instytucjami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • doświadczenie biznesowe,

  • znajomość i umiejętność stosowania przepisów z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz prawa ochrony danych osobowych,

  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy,

  • samodzielność w działaniu,

  • biznesowe podejście do powierzonych zadań,

  • orientacja na rezultat i rozwiązania,

  • elastyczność w działaniu,

  • dostępność w pełnym wymiarze etatu.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w sektorze edukacja/szkolenia.

To oferujemy

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,

  • dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • realny wpływ na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług,

  • po okresie próbnym dostęp do kafeterii benefitowej,

  • praca stacjonarna we Wrocławiu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin