Radca Prawny (in-house)

Decora S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 05 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie wewnętrznej pomocy prawnej,

  • reprezentowanie spółki w negocjacjach i spotkaniach biznesowych,

  • opracowywanie umów i dokumentów,

  • przygotowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe,

  • sporządzanie opinii prawnych,

  • udział w tworzeniu i redagowaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur),

  • pomoc w obsłudze spraw wynikających z bieżącej działalności firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze - oczekiwane uprawnienia Radcy Prawnego (lub ostatni rok aplikacji radcowskiej),

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku -doświadczenie w biznesie (rola prawnika in-house) będzie zdecydowanym atutem,

  • doświadczenie w negocjowaniu umów ich opracowywaniu i opiniowaniu,

  • orientacja biznesowa, umiejętność identyfikacji ryzyk i przygotowywania taktyk rozwiązywania problemów,

  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej),

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, terminowość,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • długoterminową współpracę,

  • atrakcyjne (konkurencyjne) warunki finansowe,

  • atrakcyjny, rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych (w tym m.in. prywatną opiekę medyczna finansowana przez pracodawcę, czy dofinasowanie choinkowe),

  • stałe podnoszenie kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego (udział w projektach, szkoleniach i konferencjach),

  • praca w dynamicznym zespole zorientowanym na cel i efekty.

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje