Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca Prawny

Muzeum Narodowe w KrakowieO firmie

  • aleja 3 Maja 1, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Muzeum Narodowe w Krakowie

aleja 3 Maja 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie narzędzi ograniczania ryzyka prawnego

  • Opiniowanie i sporządzanie umów w ramach bieżącej działalności muzeum

  • Opiniowanie i sporządzanie projektów dokumentów, oświadczeń, porozumień

  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych

  • Świadczenie pomocy prawnej i doradztwa komórkom organizacyjnym muzeum w formie konsultacji ustnych i pisemnych opinii prawnych w szczególności w zakresie przepisów prawa w tym prawa cywilnego, prawa pracy, ustawy o finansach publicznych, prawa zamówień publicznych, ustawy o muzeach, ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, ustawy dostępie do informacji publicznej, rozporządzenia RODO i in.

  • Wykonywanie innych czynności w ramach obsługi prawnej, w szczególności w sprawach dotyczących dostępu do informacji publicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, uprawnienia Radcy Prawnego z wpisem na Listę Radców Prawnych

  • Przynajmniej 5–letnie doświadczenie na stanowisku Radcy Prawnego

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, w tym prawa zobowiązań, postępowania cywilnego, prawa budowlanego, znajomość ustawy prawo zamówień publicznych, kodeksu cywilnego, prawa pracy, ustawy o finansach publicznych, ustawy o muzeach, ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, ustawy o dostępie do informacji publicznej, rozporządzenia RODO

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła obsługa komputera i pakietu MS Office

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pół etatu w renomowanej państwowej instytucji kultury

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

Muzeum Narodowe w Krakowie jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem "narodowe" w nazwie w Polsce. Zostało powołane do życia w 1879 r. uchwałą Rady Miasta Krakowa, jest zatem instytucją kultury z ponad 140-letnią tradycją. Zbiory, nad którymi sprawujemy pieczę liczą ponad 900 tysięcy eksponatów, a naszą misją jest upowszechnianie sztuki polskiej i zagranicznej. Zatrudniamy obecnie prawie 600 pracowników pracujących w kilkunastu oddziałach Muzeum zlokalizowanych w Krakowie oraz Zakopanem.

Obecnie poszukujemy Radcy Prawnego do pracy w Dziale Prawnym Muzeum Narodowego w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji lub jego wydłużenia oraz do zakończenia rekrutacji bez wyłonienia kandydatów.