Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Radca prawny

ZUE S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie złożonych i przedprocesowych analiz prawnych na zlecenie Zarządu,

  • obsługa prawna realizowanych przez Spółkę kontraktów budowlanych,

  • opiniowanie wzorów umów z zamawiającym / inwestorem (sprawdzanie pod kątem zgodności z SIWZ, szacowanie ewentualnych ryzyk, wnoszenie uwag),

  • przygotowywanie wzorów umów podwykonawczych / zleceń / dostaw / zamówień wraz z warunkami gwarancyjnymi na potrzeby realizacji kontraktów,

  • obsługa roszczeń na kontraktach,

  • wsparcie prawne dla dyrekcji zakładów i dyrektorów / kierowników kontraktów,

  • negocjowanie umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze, posiadanie tytułu radcy prawnego,

  • biegła znajomość przepisów prawa i ich interpretacji w szczególności prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • przestrzeganie zasad etyki zawodowej związanych z zadaniami zawodowymi,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość branży budowlanej i warunków kontraktowych FIDIC.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport