Radca Prawny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.12.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 27.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i opiniowanie umów zawieranych z kontrahentami Spółki.
    • Ocena prawna ryzyka zawieranych umów.
    • Udzielanie opinii i porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie stosowania prawa.
    • Uczestnictwo w prowadzonych przez Spółkę rokowaniach, których celem jest nawiązanie, zmiana lub rozwiązanie stosunku prawnego.
    • Reprezentacja Spółki w postępowaniu sądowym, administracyjnym oraz przed innymi organami orzekającymi.
    • Stałe wsparcie przy przestrzeganiu wymogów prawa ochrony danych osobowych (w szczególności w zakresie RODO).

    Wymagania:

    • Tytuł zawodowy Radcy Prawnego.
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
    • Dobra organizacja czasu pracy i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
    • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych oraz znajomość prawa telekomunikacyjnego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji.
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
    • Możliwość doskonalenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Pakiet socjalny.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

    Możesz wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych wpisując w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych naszą firmę.”

    Informujemy, że kliknięcie w przycisk „Wyślij” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.